تازه های سرویس دسک پلاس

تازه های نسخه جدید سرویس دسک پلاس ManageEngine Service Desk Plus :

در اینجا سعی داریم تا همگام با تغییرات سرویس دسک، در خصوص ارایه اطلاع رسانی به موقع، شما را در جریان تازه های سرویس دسک بگذاریم لذا با این تغییرات و آشنایی شما با مشکلات و باگ های مرتفع شده، امیدواریم برای تصمیم گیری در خصوص مهاجرت به نسخه های جدید کمکی کرده باشیم با مدانت در این مبحث همراه باشید…


نسخه جدید سرویس دسک پلاس  ۹٫۴٫۴ در  ۵ آوریل  ۲۰۱۸ منتشر شد.

پشتیبانی سرویس دسک پلاس از قانون مقرارات حفظ حریم کاربران یا GDPR

مدیریت حریم شخصی کاربران: در سرویس دسک هنگام حذف کاربر،اطلاعات شخصی کاربران (هر دو تکنسین و کاربران نهایی) مطابق با قوانین حریم خصوصی مانند  GDPR. رفتار خواهد شد در قسمت درخواست، شما هم اکنون می توانید تمام فیلدهای حاوی اطلاعات شخصی شناسایی کاربران (PII) را علامت بزنید، برای اینکه مدیران برای شناسایی PII جمع آوری شده و ذخیره شده در ServiceDesk Plus آسان شوند. علاوه بر این، هنگامی که کاربران حق خود را برای فراموشی می برند، مدیران می توانند نام های کاربری های حذف شده را به متن تصادفی ناشناس و PII مرتبط را از برنامه حذف کنند. این ویژگی را در زیر تنظیمات حریم خصوصی >> تنظیم کنید. برای جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 کارهای پیشگیرانه PM برای درخواست خدمات – برنامه های پیشگیرانه تعمیر و نگهداری شما را به خوبی برای درخواست خدمات نیز برنامه ریزی کنید. این ویژگی را در مدیریت سامانه >> جزئیات سازمانی >> وظایف تعمیر و نگهداری پیشگیرانه بیابید

Custom Trigger Enhancements

 1. اقدامات تریگر سفارشی را برای درخواست هایی که حاوی پاسخ ها و درخواست های تایید / رد شده ای است، انجام دهید.
 2. گروههای تعریف شده در سایت های دیگر در حال حاضر تحت معیارهای ذکر شده اند.
 3. نام مستعار، سایت ها و تکنسین در حال حاضر تحت معیارهای ذکر شده است.
 4. ایجاد تریگر بدون هیچ معیاری. این ویژگی را در قسمت Admin >> Custom Trigger >> Execute Actions پیدا کنید.

Technic Homepage Enhancements – با اضافه کردن / سازماندهی ویجت ها و تغییر طرح و رنگ پس زمینه، صفحه اصلی تکنسین را سفارشی کنید. این ویژگی را در قسمت Home >> Customize پیدا کنید.

صادر کردن درخواست ها- درخواست های انتخاب شده را از لیست مشاهده در فرمت های مختلف صادر نمایید این ویژگی را در قسمت درخواست >> عملیات پیدا کنید.

سازماندهی کاتالوگ درخواست – به راحتی الگوهای زیر کاتالوگ درخواست را مطابق با نیازهای شما دنبال کنید. برای یافتن ویژگی در مدیریت سامانه >> کاتالوگ خدمات >> بروید و Reorder را بزنید.

Scribble Pad – یادداشت های ساده و سریع در یک لحظه با استفاده از پد نوشتاری ساخته شده می توانید یادداشت های خود را اضافه نمایید این ویژگی را در گوشه سمت راست بالای صفحه هدر پیدا کنید.

Enhancements HTML Editor – محتوای اطلاع رسانی ایمیل به عنوان HTML را تغییر دهید و از $ برای اضافه کردن متغیرها به محتوا استفاده کنید. برای یافتن ویژگی در در مدیریت سامانه >> قوانین اعلان >> سفارشی کردن الگو >> ویرایش HTML.

Meter Health – معیارهای سلامت سرویس دسک پلاس: که در یک فرم واحد می توانید عملکرد سرور سرویس دسک پلاس را فقط در یک نگاه ارزیابی کنید. این ویژگی را در زیر >> Health Meter Community >> پیدا کنید.

قوانین اخطار یکپارچه – قوانین اطلاع رسانی در سراسر ماژول ها را تحت یک سقف تکمیل و تنظیم کنید.ویژگی زیر را در قسمت Admin >> جزئیات سازمان >> قوانین اعلان پیدا کنید.

Enhancement Admin Search – قابلیت جستجوی پیشرفته در پنل مدیریت را با اقلام جستجو شده به صورت دسته ای فهرست شده تجربه کنید. این ویژگی را در بخش مدیریت را پیدا کنید.

تمدید لایسنس پشتیبانی سالانه AMS – از تاریخ انقضای قرارداد مطلع شوید و برای تمدید آن، از برنامه درخواست کنید.این ویژگی را در زیر مشخصات Technician پیدا کنید >> AMS جدید خود را دریافت کنید.

نسخه جدید سرویس دسک پلاس  ۹٫۴ در  ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شد.

جدیدترین نسخه سرویس دسک پلاس بر اساس نقشه راه شرکت Manageengine تولید و منتشر شد در این نسخه فریمورک یا پلتفرم نرم افزار تغییر کرده و بر اساس این تغییر زیرساخت نرم افزاری سرعت و امنیت نرم افزار بیشتر شده ضمن اینکه امکان ارتباط با نرم افزار SCCM مایکروسافت در نسخه جدید لحاظ شده و پشتیبانی از دیتابیس مبتنی بر MySQL از بین رفته است

نسخه جدید سرویس دسک پلاس ۹٫۳٫۲۶ در  ۵ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد.

SDF-68773: پشتیبانی از امکان انتشار الگوهای پیکربندی تعریف شده برای کار بران از طریق دسکتاپ سنترال در برگه درخواستها.

SDF-65596: امکان ارسال پیامک بصورت همزمان به تمام تکنسین ها.

SDF-68177: پیکربندی فروشنده برای ارسال پیامک.

SDF-65302: مولفه انتخاب آسان تر برای تمامی فیلدها در درخواست تغییر ارایه شده است.

SDF-66082: گزینه “همه باید تأیید کنند” در قیمت پیکربندی تایید درخواست قرار گرفته که بر اساس آن می توان تمامی تایید کنندگان را برای تایید درخواست مورد نظر مجبور کرد.

SDF-65208، SDF-30431: ارایه «اعطای دسترسی برای کاربران وارد شده تنها» کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که فقط کاربران مورد نظر اقدامات تایید را انجام دهند. این گزینه را می توان در تنظیمات پورتال خود خدمات در قسمت “تنظیمات تأیید” مشاهده کرد.

SDF-64182، SDF-21042: گزینه ای برای اضافه کردن ضمیمه ها به وضوح درخواست.

SDF-64167: اکنون تکنسین می تواند جزئیات درخواست و درخواست های ایجاد شده توسط آنها را در هنگام ایجاد درخواست مشاهده کند.

SDF-63026: ویژگی WebRemote در  کنترل از راه دور دستگاه های مبتنی بر ویندوز کمک می کند.

 • که هم سریع است و هم اینکه به هیچ افزونه مرورگر وابسته نیست.
 • از آنجا که مرورگر مبتنی بر HTML5 است، ریموت زدن به دستگاه ویندوزی از هر سیستم عامل / دستگاهر را میتوان انجام شود.
 • این ویژگی از Microsoft RDP استفاده می کند و نیازی نیست پلاگین یا افزونه خاصی و یا کاوشگری را در دستگاه راه دور نصب کند.
 • جلسات راه دور را می توان بعدا ضبط و پخش کرد.
 • جلسات ضبط شده زیر سوابق دارایی و بخش یادداشت درخواست قرار میگیرد.
 • محدودیت: جلسات از راه دور به دستگاه های ویندوز ۱۰ در حال حاضر امکان پذیر نیست و می تواند در یکی از بسته سرویس فوری در هنگام ارتقا به JRE 1.8. این مشکل را مرتفع ساخت.

SDF-63185: گزینه ای برای تنظیم گذرواژه LocalAuthentication به عنوان تصادفی یا از پیش تعریف شده، برای کاربران اضافه شده از طریق ActiveDirectory (AD)، LDAP، اضافه کردن کاربر پویا و برای کاربران ایجاد شده از طریق درخواست ایمیل، از خود UI. این را می توان در قسمت Admin >> Users >> Active Directory / LDAP یافت.

SDF-65167: لیست درخواست مشاهده پیشرفت: فیلتر های درخواست فیلتر را به عنوان مورد علاقه، تغییر اندازه ستون های درخواست و مشاهده وظایف و درخواست ها در یک صفحه.

SDF-67564: تاریخچه درخواست تجدید شده: گزینه ای برای فیلتر کردن و مرتب سازی اطلاعات تاریخ درخواست با استفاده از زمینه های مختلف مانند وضعیت، اولویت، حالت، ضربه، و سطح.

SDF-42517: گزینه ای برای متوقف کردن خودکار درخواست زمانی که تایید رد شود – یعنی وضعیت تأیید درخواست به حالت “Denied” تغییر کند. این پیکربندی را می توان در Admin >> درخواست قوانین تعطیل انجام داد.

SDF-65212: گزینه ای برای ادغام درخواست خدمات.

SDF-65393: پاسخ ایمیل به عنوان مکالمه بر اساس هدر ایمیل (در پاسخ به هدر) به صورت خودکار ادغام می شود. این ویژگی به طور پیش فرض فعال شده است. از طریق جدول Globalconfig در پایگاه داده غیر فعال می شود. [پارامتر = AppendOnRequestReferences].

SDF-63883: چت زنده برای کاربران: اجازه دهید که درخواست کنندگان به راحتی گپ سریع را با متخصصان داشته باشند.

SDF-65278: ادغام تجزیه و تحلیل پیشرفته برای ServiceDesk Plus در حال حاضر گزارش ها و داشبورد ها را در ماژول مدیریت تغییر ارائه می دهد. در این بروز رسانی،

 • خلاصه ای از تغییرات در آینده و در جریان است.
 • نگاهی به روند تأیید CAB.
 • تغییر داشبورد مدیریت، داشبورد تایید CAB، تجزیه و تحلیل تاثیر کسب و کار و خیلی بیشتر.همچنین، درخواستها – فیلدهای اضافی MultiSelect پشتیبانی می شوند.

SDF-28592: تنظیمات یک سایت برای تنظیم یک سایت دیگر را مشاهده کنید. سایت ارجاع شده براساس تنظیمات سایت انتخاب شده است. Admin >> سایت ها >> جدید / ویرایش سایت

SDF-65039: گزینه ای برای پیکربندی جدا کننده پایه. Admin >> تنظیمات سرور ایمیل >> .

 • نکته: به طور پیش فرض، جدا کننده پایه ## است و برای هر یک از ماژول ها تعریف شده بشکل زیر است:
 • Request-RE، Change-CH، Problem-PB، Project-PJ، Solution-SO، Task-TA، PurchaseOrder-PO، PurchaseRequest-PR، و Contract-CO.

SDF-67252: وضعیت اسکن با مراحل عیب یابی در صفحه جزئیات دستگاه SNMP نیز نمایش داده می شود.

SDF-51608: گزینه ای برای فهرست کاربران که در دایرکتوری فعال حذف شده اند. از این لیست، کاربران می توانند به صورت دستی یا به صورت خودکار حذف شوند.

 • توجه: داده های کاربر حذف شده از سرور راه دور را نمی توان به سرور مرکزی انتقال داد.

SDF-41121: گزینه ای برای ورود به برنامه تلفن همراه با استفاده از تأیید هویت LDAP. اگر هر دو LDAP و تأیید هویت محلی در برنامه شما فعال باشد، ورود به یکی از این گذرواژه ها به شما امکان می دهد تا به نرم افزار وارد شوید.

SDF-65900: در تنظیمات آگاه سازی پیامک ها پیشرفت های زیر انجام شده است:

 • پشتیبانی از حساب کاربری پلت فرم برای Clickatell
 • گزینه ای برای تغییر اس ام اس دروازه API URL از UIپشتیبانی یونیکد از سایت ۲۴X7

SDF-66288: روش های اسکریپت زیر در قوانین فیلد و فرم پشتیبانی می شود:

 • $ CS.getValue (“REQUESTER.EMPLOYEID”)؛
 • $ CS.getValue (“REQUESTER.SITE”)؛
 • $ CS.getValue (“REQUESTER.ISVIPUSER”)؛

SDF-59980: گزینه ای برای حذف / مخفی کردن انواع پیش فرض CI و انواع محصولات.

SDF-65935: گزینه ای برای افزودن درخواست های مشترک در گزارش های سفارشی. این زیر گزارشات >> تنظیمات سفارشی >> تنظیمات عمومی موجود خواهد بود.

SDF-48098 : صرفه جویی در وقت و تلاش برای ایجاد الگوهای پروژه هایی که تکراری و دارای نقاط عطف، کارها، زیر کارها هستند.این گزینه همکنون در مسیر زیر در دسترس است:مدیریت سامانه/ مدیریت پروژه / الگوهای پروژه
SDF-63463: سفارشی سازی دشبورد برای هر نوع نیازمندی شما فراهم شده است. الان خیلی راحت قادر به تغییر اندازه، تغییر چیدمان ویجیت ها و یا کادرهای گزارش آنلاین در دشبورد هستید. حتی می توانید تا تنظیمات امنیتی را تعریف کنید، بیفزایید، حذف کنید و یا مجدد به حالت قبل برگردانید بنابراین راهبر سرویس و یا ادمین، می تواند یک دشبورد خصوصی برای کارشناسان ایجاد کند که برای کارشناسان قابل رویت باشد و یا برای گروه خاصی از کاربران یک دشبورد اختصاصی به اشتراک بگذارد.
SDF-58820: عدم امکان حذف گروه های پشتیبانی! و بجای آن با غیرفعال کردن و یا در دسترس نبودن  گروههای کاری می توانید برای استفاده های آتی آنرا تنظیم کنید.
SDF-63691: اجرای اقدامات سفارشی از طریق فایل اسکریپت در فواصل زمانی، قابل برنامه ریزی است. این قابلیت، این امکان را به راهبر سرویس می دهد تا برای تنظیم یک برنامه ریزی جدید اقدام و یا برنامه ریزی های موجود را ویرایش، حذف، فعالسازی و یا غیر فعال کند. این امکان همکنون در برگه مدیریت سامانه/تنظیمات عمومی/ سفارشی سازی برنامه ریزی، در دسترس است.
SDF-63451: کاربران همکنون قادرند تا تصاویر پروفایل خود را با فرمت های jpg ,.png , .jpeg حداکثر به اندازه ۵ مگابایت آپلود کنند.
SDF-60547: امکان افزودن پیوندهای دیگر(لینک های خارجی) به سرویس دسک مهیا شده، این امکان به سادگی کاربران را قادر می سازد تا به انواع برنامه های کاربردی دیگر سازمان دسترسی داشته باشند. این قابلیت همکنون در برگه مدیریت سامانه/تنظیمات عمومی/ برنامه های یکپارچه ME در دسترس است.
SDF-61601 : امکان پیکربندی تنظیمات امنیتی میسر شده از طریق برگه مدیریت سامانه/تنظیمات عمومی/ تنظیمات امنیتی به این قابلیت دسترسی دارید.
SDF-34955: امکان ایجاد یک درخواست سرویس با استفاده از درخواست سرویس های موجود همکنون میسر شده. یک درخواست سرویس جدید حاوی یک کپی کاملی از تمام جزییات درخواست موجود خواهد بود.
SDF-63858 : درخواست کنندگان همکنون قادرند تا درخواست هایشان را پیش از تایید شدن، مرتفع شدن و یا بسته شدن، ویرایش کنند این قابلیت به آنها کمک می کند تا اگر اطلاعات اشتباهی درج کرده اند آنها را اصلاح کنند ضمن اینکه می توانند فیلدهایی که به اشتباه تکمیل شده را ویرایش کنند.
SDF-65287: امکان افزودن زمان واکنش نخست برای یک درخواست سرویس، هنگامی که کاربرگ و یا یادداشتی به این درخواست افزوده شود. در حالت عادی زمان واکنش نخست توسط فیلد تاریخ پاسخگویی در فرم درخواست گنجانده شده بود و مربوط به زمانی بود که یک کارشناس به درخواست کاربر از طریق ایمیل پاسخ میداد. اما همکنون کارشناسان می توانند تا از این قابلیت بطور یکسان بهره مند شوند حتی وقتی که در حال افزودن کاربرگ و یا یادداشت بر روی درخواست هستند.
SDF-64036 : افزوده شدن بیش از ۵۰ فیلد اضافی برای هر نوع درخواست سرویس
SDF-57703: همکنون قادر هستید تا یک درخواست سرویس را به درخواست رخداد تبدیل کنید این قابلیت در برگه اقدامات در صفحه جزییات درخواست موجود است.
SDF-65591 : انتخاب نوع محدودیت هنگامیکه ایمیل درخواست تایید ارسال شود. این قابلیت در تنظیمات پورتال سلف سرویس موجود است.
SDF-64463 : کارشناسان همکنون قادرند تا جزییات گفتگو با کاربر را مجدد ارسال نمایند.


نسخه جدید سرویس دسک در ۳۱  زانویه ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۴۱ 

SDF-38562 : گزینه ای برای جستجوی سفارشات خرید 

تغییر رویه در نسخه ۹۲۴۱


نسخه جدید سرویس دسک در ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۴۰ 

SDF-62529: شما هم اکنون می توانید پیکربندی تنظیمات در سلف سرویس پورتال به صورت خودکار اطلاعیه-سیستم تولید، مانند تصدیق و یا انتساب ایمیل، که بیشتر از یک دوره زمانی خاص را حذف کنید.


نسخه جدید سرویس دسک در ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۳۹ 

SDF-38562 : گزینه ای برای جستجوی سفارشات خرید 

تغییر رویه در نسخه ۹۲۳۹ 


نسخه جدید سرویس دسک در ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۳۸ 

SDF-38562 : گزینه ای برای جستجوی سفارشات خرید 

تغییر رویه در نسخه ۹۲۳۸


نسخه جدید سرویس دسک در ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۳۷
SD-63274: پشتیبانی از پروتکل SNMP V3 برای کاوش دارایی ها.
تغییر رویه در نسخه ۹۲۳۷

 • دارایی ها بصورت درون خطی ویرایش می شود. حتی زمانیکه فرایند روزآوری درخواست ها انجام شود.
  سابقه تایید اکنون در کنار شناسه کاربر بجای شناسه ایمیل او پس از تایید درخواست، نمایش داده می شود
  اگر قالب پیش فرض به هر سرویس کاتالوگی مرتبط شده باشد، به طور جداگانه در  منوی درخواست کاتالوگ لیست نمی شود و دکمه”ثبت رخداد جدید” در منوی لیست الگوها وجود نخواهد داشت.

تغییر رویه در نسخه ۹،۲۳۶:

با استفاده از چک باکس زیر تنظیمات محیط مدیریت سامانه »کشف» کاوش»”برنامه ریزی بر اساس محاسبه انطباق نرم افزار ” را میتوانید برنامه ریزی کنید این یعنی در بخش تنظیمات کاوش، یک گزینه دیگر افزوده شده تا در هنگام کاوش دارایی ها بحث انطابق نرم افزاری را کنترل و براساس زمانی های مورد نظر برنامه ریزی کنید…


نسخه جدید سرویس دسک ۹۲۳۴ در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۳۴ 

SD-60295، SD-63336: راهکارهای پیشنهادی برای کارشناسان بر اساس کلمات کلیدی موجود در درخواست: بطور خودکار، این ویژگی این اجازه را می دهد تا کارشناس راهکارهای مختلف از پیشنهادات، کپی آنها را به عنوان قطعنامه در صورت امکان، یا اضافه کردن نظر به راه حل هایی که کارهای موازی و سریالی بکار بگیرد.

تغییر رویه در نسخه ۹۲۳۴:

SD-63673: در هنگام دریافت ایمیل از آوتلوک که بصورت .msg ارسال شده باشد ایمیل دریافتی، به شکل پیوست، ضمیمه درخواست نمی شود بلکه محتویات ایمیل در شرح درخواست قرار می گیرد بنابراین محتوای ایمیل ها، هم بصورت درون خطی و هم با پیوست های .eml  هم نمایش داده می شود.
SD-64071: به طور پیش فرض، دامنه به عنوان نام پیش فرض در یک لیست کشویی در تلفن همراه (\ MC) زمینه نمایش داده می شود.
فقط کاربران با دسترسی ادمین سرویس دسک قادر به ارتقاء ServiceDesk Plus خواهند بود.


نسخه جدید سرویس دسک ۹۲۳۱ در ۱۳ اکتبر۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۳۱ 

SDF-64374: ServiceDesk  همکنون با AD Manager Plus ادغام شده به نحوی که ادمین ها قادرند تا اقدام به ریست پسورد، ایجاد، حذف ، فعالسازی و غیر فعال کردن کاربران در اکیتور دایرکتوری کنند برای استفاده از این ویژگی به مدیریت سازمان/ بخش ادغام سرویس دسک/گزینه ادغام با AD Manager Plus را انتخاب نمایید این ابزار با پورت ۶۵۰۰ قابل پیکربندی است.
SDF-62411: ابزارهایی نظیر Bulk-SMS و Calickatell برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی افزوده شده
SDF-61840: پیکربندی نقش سازمان: ویژگی برای ایجاد و نقش سازمان وابسته به کاربران را قادر می سازد روند تصویب مبتنی بر نقش در درخواست خدمات. هنگامی که نقش سازمان را ایجاد می کند و کاربران به آن همراه است، روند تصویب مبتنی بر نقش را می توان از قالب خدمات پیکربندی شده است.
تغییر رویه در نسخه ۹۲۳۱

 • اینترنت اکسپلورر نسخه ۸ و کمتر از آن دیگر پشتیبانی نمی شود.
  تغییرات گرافیکی در سرصفحه و تم پیکربندی: UI برای بخش سربرگ تغییر کرده است. این در جهت رفع مشکل تغیرات گرافیکی کاربران پس از ارتقای سرویس دسک بود!
  پیکربندی تِم زیربخش ها حذف شده است. کاربران نمی خواهد دیگر قادر به سفارشی کردن رنگ بخش باشند. این مجموعه به خاکستری به طور پیش فرض.
  اندازه آرم سفارشی از قبل از آن (۱۶۸ * ۴۶) به (۱۵۵ * ۳۸) اصلاح شده است. آرم که بیشتر یا کمتر از این اندازه از تواند منقبض و یا بر این اساس با اندازه فعلی گسترش یافته است.

نسخه جدید سرویس دسک ۹۲۲۹در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۲۹

SDF-59416: SDP-زوهو گزارش / تجزیه و علاوه یکپارچه سازی پیشرفته با زمینه های سفارشی همگام. زمینه های سفارشی ایجاد شده برای حادثه، خدمات و Worklog را می توان در طرف Zoho گزارش ها / تجزیه و تحلیل ترافیک مشاهده Plus در هنگام همگام سازی.


نسخه جدید سرویس دسک ۹۲۲۸در ۲۹سپتامبر ۲۰۱۶ منتشر شد.

ویژگی های جدید در ۹۲۲۸ 

SDF-63023: ماژول کاتالوگ خدمات هم اکنون بصورت یک افزودنی در برای نسخه استاندارد ارایه می شود.
SDF-63419، SD-61445: بهبود فیلها و قوانین فرم ها:
قابلیت کپی کردن قانون به الوگهای متعددد
قابلیت اضافه کردن / حذف گزینه های از میدان فهرست انتخاب از طریق UI (به جز سایت و گروه زمینه)
قابلیت برای تنظیم مقادیر برای زمینه از طریق UI
قابلیت به حذف ارزش زمینه
مقدمه ای از “شناسه ایمیل (بازدید کنندگان) آگاه کن” زمینه
بخش منابع پنهان است زمانی که همه سوالات پنهان هستند
دسترسی به جزئیات درخواست یک درخواست در حالی که با استفاده از اسکریپت های سفارشی / محرک
SDF-63168: گزینه ای را زمان پاسخ برای درخواست خدمات و عملیات را بر روی تشدید که درخواست پاسخ به گرفته شده است. این تحت محیط مدیریت >> مرکز از Customizer >> خدمات در دسترس است >> مدیریت >> موافقتنامه سطح خدمات.
SDF-60845: API REST است برای پروژه ها و نقاط عطف ارائه شده است.
SDF-63812: خرید درخواست ویژگی در “نسخه حرفه ای” در دسترس است.
SDF-62965: ابزار یکپارچه سازی عمل بین SDP و رومیزی مرکزی – قابلیت راه اندازی مجدد، قفل کردن، ویک در شبکه، خواب زمستانی، خاموش کردن، شروع چت و سیستم را مشاهده بدهید از ماشین های ویندوز از صفحه صفحه جزئیات و یا درخواست اطلاعات دستگاه اگر SDP با یکپارچه دسکتاپ مرکزی.
SDF-61108: گزینه ای برای ‘جستجو’ در تمام جعبه را انتخاب کنید در درخواست پاسخ به: ماژول.
SDF-63576: گزینه ای برای اضافه متغیر خرابی ‘در قالب های هشدار از طریق تغییر.
SDF-49499: گزینه ای برای مشاهده گزارش بر اساس پروژه در برگه گزارش ارائه شده است
رابط گرافیکی و کاربری و تِم خاکستری

جستجو عملیات و جستجو صفت
‘گروه >> نهاد >> عملیات سلسله مراتب در فهرست مطالب
«پاسخ نمونه خروجی برای هر عمل
SDF-57541، SDF-62275: محصولات می توانید اطلاعیه مربوط به اطلاعیه منطقه خاص و حوادث، منتشر شده جدید ساخت و ویژگی های آینده برای تکنسین SDAdmin دریافت خواهید کرد.
تغییر رویه در نسخه ۹۲۲۸

SD-51789: اجازه دسترسی به “اضافه کردن” و “حذف” پروژه برای عضو پروژه که می تواند پروژه های مرتبط مشاهده ارائه شده است.
SD-62884: API نسخه برچسب در پاسخ شکست عملیات در API (فرمت XML تنها) گنجانده شده است.
SDF-61108: جعبه را انتخاب کنید، برای جستجوی بهتر از طریق ماژول درخواست پاسخ به خارج بهینه شده است. اگر نوشته Picklist تجاوز ۴۰۰۰، پس از آن درست Picklist به آرامی در مرورگر اینترنت اکسپلورر بارگذاری خواهد شد.

error: نیازی به کپی نیست همه چیز در دیدرس شماست