کتاب مدیریت آسان انفورماتیک

آموزش فارسی سرویس دسک آموزش فارسی Manageengine servicedesk

کتاب مدیریت آسان انفورماتیک با سرویس دسک Manageengine Servicedesk 

بهترین اثر برای تمامی صاحبان کسب و کار که از زیرساخت های IT استفاده می کنند و مدیران و مهندسین انفورماتیک 

کتابي 100% آموزشی مطابق با بهترین تمرینات استاندارد جهانی مبتنی بر iTIL برای ارایه خدمات انفورماتیک به کاربران با ترفندهای کلیدی

خرید نسخه چاپی کتاب  + بهمراه فایل PDF + هدیه نقدی پس از خرید + ارسال به تمام نقاط ایران بصورت رایگان

با این کتاب در کلامی کوتاه،  غول مشکلات پشتیبانی را شکست می دهید.

آموزش چالش های پیاده سازی ITSM بخش های کلیدی و  حرفه ای  پیاده سازی سیستم مدیریت انفورماتیک در سازمان

با اشاره به ابزار موفق سرویس دسک Manageengine ServiceDesk Plus

مدیر انفورماتیک باش!

سرفصلهاي آموزشي:
 •  آنچه که باید مدیران ارشد و صاحبان کسب و کار بدانند!
 • چرایی استفاده از زیرساخت های انفورماتیک در کسب و کار شما؟
 • بازاریابی نوین چیست؟
 • آنچه که باید مدیران انفورماتیک بدانند!
 • باید کسب و کار بزرگ شود نه مشکلات!
 • داستان رشد یک کسب و کار:
 • چگونه ITIL در جهت تسهیل پشتیبانی سرویسهای IT در کسب و کارهای کوچک و متوسط می تواند کمک کند؟
 • مدیریت هرج و مرج با ITIL
 • مراحل پیاده سازی ITIL
 • مدیریت درخواست ها ( رُخدادها)
 • مدیریت مشکلات
 • مدیریت پیکربندی پایگاه داده یا مدیریت تجهیزات (CMDB)
 • مدیریت تغییر
 • ManageEngine ServiceDesk Plus
 • امکانات سامانه مديريت انفورماتيک:
درباره کتاب

مقدمه کوتاه: 

سرویس دسک یک ابزار کارآمد برای مدیریت خدمات انفورماتیک در تمامی شرکت ها، سازمان ها و انواع کسب و کارهایی است که حداقل 20 کاربر به بالا دارند این سرویس با امکان ارایه خدمات گسترده در تمامی حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، توانسته جایگاه ویژه ای را در بین مدیران شرکت ها و کاربران و کارشناسان پشتیبانی باز کند. استفاده از این سامانه تحت وب بی تردید رضایتمندی 100% کاربران را از نحوه عملکرد پشتیبانی انفورماتیک به ارمغان خواهد آورد. محتوای این کتاب شامل بررسی 20 سناریو محتمل در تمامی شرکت ها است سناریوهایی که قطعاً هر کدام از ما چه به عنوان مدیر ارشد یک سازمان، چه به عنوان یک کاربر و یا یک کارشناس پشتیبانی آنها را از نزدیک حس کرده ایم. 

جنس اتفاقات مورد بحث قرار گرفته در این اثر به مشکلات انفورماتیکی کاربران و عملکرد دپارتمان IT می پردازد و سعی دارد تا با ارایه بهترین تمرینات موفق در جهان و راهکارهای عملیاتی، به تحویل خدمات در سطح استانداردهای بین الملی بپردازد. هدف از ترجمه این اثر، معرفی سرویس دسک به عزیزان و فارسی زبانان و افزایش توانایی مدیران، سرپرستان و کارشناسان انفورماتیک در مواجه شدن با حوادث مشابه است، مثال های این کتاب، تحلیلی استراتژیک بر روی حوادثی است که در تمامی کسب و کارها بطور یقین تکرار می شود. بسیار تلاش شده تا علاوه بر ترجمه ای آزاد، مفاهیم آن بصورت بومی مطرح شود تا همواره درک درستی از این حوادث که تماماً در سازمانهای مشترک است، داشته باشیم. این اثر مجموعه از بهترین تمرینات با مطالعه از تجربیات مدیران انفورماتیک در جهان است. مطالعه این کتاب ارزشمند را به کلیه مدیران انفورماتیک و کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات توصیه می کنیم این کتاب چکیده ای کوتاه از کتاب جامع مدیریت آسان انفورماتیک که به تألیف، مترجم این اثر درآمده و در دست چاپ است که امیدست آن اثر نیز که مشتمل بر بیش از 500 صفحه در 2 جلد کالینگور طراحی شده با ایندیزاین، خوانا، جذاب، قوی و جامع است به دست علاقمندان برسد.....

گروههای هدف این کتاب:
مطالعه و کار با اين کتاب به کليه مدیران، کارشناسان و تکنسين هاي پشتيباني شبکه و سخت افزار ، کارشناس هاي شبکه، ، دانشجويان و علاقمندان اين رشته توصيه مي شود. این کتاب بر پایه تجربیات دوازده ساله نویسنده در زمینه شبکه و آنچه که بواقع در بازار مورد نیازست نوشته شده که به منظور تحلیل، طراحی و پیاده سازی خدمات پشتیبانی در سازمانها در آموزشی کاملا نوین، کاربردی و  به دور از تئوری های بلااستفاده، و فرّار!
1.صاحبان کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ
2.مدیران عاملی که بدنبال حذف چالش های انفورماتیک هستند
3.مدیران انفورماتیک
4.سرپرستان واحد IT
5.کارشناسان و تکنسین های پشتیبانی و دانشجویان کارداني و مهندسي کليه رشته هاي کامپيوتر(وب، شبکه، فناوري اطلاعات و ارتباطات، نرم افزار، سخت افزار ، صنايع، مديريت انفورماتيک و....)
2.تکنسین های شبکه
3.کارجویان
4. علاقمندان به مباحث مدیریت راهبردی و عملياتي

کمپين باش!
گروه مهندسي مدانت با تيم اجرايي فروشگاه کازيو و نويسندگان متخصص حوزه هاي مختلف فناوري اطلاعات و ارتباطات و در اقدام به راه اندازي کمپين باش! کرده اند اين کمپين  با الگوي عناوين کاري نظير:  متخصص شبکه باش! و... اقدام به توليد آموزشهاي 100% عملياتي خواهد نمود خود نويسنده اين کتاب بعنوان اولين نفر و ارايه دهنده اين ايده گام به ميان گذاشته که با همت ساير دوستان اميدست  بهترين توليدات به دست علاقمندان برسد.
error: نیازی به کپی نیست همه چیز در دیدرس شماست