اطلاعیه مهم در خصوص کپی رایت محصولات مدانت:

فریب قیمت های ارزان و فروشندگان  جعلی را نخورید!

اخیراً گزارشاتی مبنی بر جعل و بازفروش محصولات مدانت، توسط برخی افراد سودجو رسیده است!

مجموعه بسته فارسی سرویس دسک و ساپورت سنتر  مدانت شامل: فارسی ساز، تقویم شمسی و گرافیک بکار رفته تحت عنوان اثر ثبت شده قانونی، دارای حقوق معنوی و مادی می باشد که از هر حیث مختص به شرکت مدانت است و بیش از ۵۰۰۰ المان در این محتوای تولید شده وجود دارد که  قطعاً تغییر و کپی برداری آن کاملاٌ قابل شناسایی است و از هر جهت قابل ردیابی و رهگیری است فلذا چنانچه افراد سودجویی که اقدام به بازنشر و یا بازفروش فارسی ساز یا شمسی ساز و  یا گرافیک سرویس های یاد شده بکنند مشمول پیگرد قانونی بوده و واحد حقوقی مدانت به شدت پیگیریهای لازم  را از مراجع حقوقی، قضایی و پلیس فتا به عمل خواهد آورد.

تمامی لایسنس های فارسی ساز و تقویم شمسی ارایه شده این دو نرم افزار صرفاً برای یک سازمان( یک دامنه) بوده و در صورت اطلاع و یا مشاهده از کپی شدن آن، بدون کسب اجازه رسمی از شرکت مدانت، از طریق مراجع قانونی اقدام لازم جهت دریافت حقوق معنوی و مادی اثر از خریدار و فروشنده جعلی به عمل خواهد آمد.

بنابراین لازمست تا خریداران گرامی به دقت به فروشنده های جعلی و غیرقانونی توجه کنند و برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنند متحمل جریمه ها و مصائب قانونی نشوند. پسندیده است ضمن رعایت حقوق شرعی و عرفی مولفین اثر فارسی سرویس دسک  و ساپورت سنتر، نسبت به تامین بستر تولید نرم افزارهای ایرانی پایبند باشیم. لذا صرفا از درگاه قانونی و معتبر شرکت مدانت و فقط فروشگاه کازیو محصولات یاد شده را تهیه نمایید. تا علاوه بر دریافت خدمات، خیال تان نیز از داشتن یک نرم افزار معتبر، راحت باشد. ضمن اینکه بخاطر داشته باشید مدانت خود ارایه کننده لایسنس های معتبر شرکت Manageengine نیز هست.تقویم شمسی سرویس دسک manageengine servicedesk

در آخر توجه خریداران عزیز و فروشندگان جعلی را به ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه ای جلب می کنیم…

ماده (۱۲) جرایم رایانه ای:

هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

 

error: نیازی به کپی نیست همه چیز در دیدرس شماست