افزونه هلپ کارت فارسی سرویس دسک پلاس

هلپ کارت سرویس دسک پلاس

افزونه هلپ کارت فارسی سرویس دسک پلاس

یک ابزار آموزشی فارسی برای مدیریت و پیکربندی صحیح سرویس دسک پلاس

همیشه آموزش های حضوری و یا جستجو در اینترنت موثر نیست چراکه با توجه به فرّار بودن مطالب آموزشی و حجم بالای امکانات یک نرم افزار، پیکربندی صحیح آن به چالشی جدی مبدل خواهد شد و شما اگر درک درستی از قابلیت های یک نرم افزار نداشته باشید بی تردید قادر هم نخواهید بود تا آنرا مطابق با نیاز سازمان پیکربندی نمایید. اساسا یک نرم افزار با پیکربندی صحیح تنظیمات می تواند نیاز سازمان شما را پوشش دهد!  و بی شک می دانید که تنظیمات اشتباه، در آینده می تواند سبب تحمیل هزینه و زمان و انرژی زیادی شود که قطعا مطابق میل و خواست شما نیست. ضمن اینکه وجود ویژگی های بسیار یک نرم افزار شما را دائما متکی به جستجو و کمک گرفتن از شرکت های مشاور می شود و قطعا شما فرصت و زمان کافی برای یادگیری تمامی امکانات یک محصول را نخواهید داشت!

هلپ کارت سرویس دسک پلاس،

یک امکان آموزشی به زبان انگلیسی است که در پایین تمامی صفحات پیکربندی قابلیت های نرم افزار نمایش داده می شود و این هلپ کارت حاوی اطلاعات کاملی برای آموزش و پیکربندی درست نرم افزار است این قابلیت به راهبران و کارشناسان کمک می کند تا علاوه بر آشنایی با ویژگی ها و امکانات به سادگی بتوانند نوع صحیح پیکربندی را روی نرم افزار سرویس دسک پلاس پیاده کنند. متاسفانه باتوجه به اینکه سرویس دسک پلاس از ۲۹ زبان پشتیبانی می کند اما قابلیت هلپ کارت در سرویس دسک پلاس صرفا به زبان انگلیسی است و مشمول سایر زبان های دیگر نمی شود بنابراین برای تولید هلپ کارت به فارسی نیاز بود تا فایلهای مرتبط تولید شود تا سرویس دسک پلاس با یونیکد فارسی بتواند محتویات را بخوبی نشان دهد پس بیش از ۳۰۰ فایل آموزشی به زبان فارسی با شرح دقیق قابلیت ها توسط تیم مهندسی مدانت تولید گردید. این مطالب آموزشی صرفا تبدیل محتوای انگلیسی به فارسی نیست بلکه بر اساس مطالب کتاب” مدیریت آسان انفورماتیک” و تجربه عملیاتی استقرار صحیح نرم افزار و در نهایت به استاند مطالب موجود تولید و طراحی شده است.

مطلب مرتبط:  تاثیر GDPR بر سرویسهای IT و چگونه ServiceDesk Plus می تواند به شما کمک کند تا قوانین GDPR را در فناوری اطلاعات رعایت کنید؟

بنابراین با توجه به نیاز زیاد سازمان ها جهت آموزش و استفاده و پیکربندی صحیح نرم افزار سرویس دسک پلاس Manageengine Servicedesk Plus مدانت برای پیکربندی سریع تر سرویس دسک بدون نیاز به آموزش و مشاوره اقدام به تولید هلپ کارت فارسی نموده که در کنار هلپ کارت انگلیسی راهبران سرویس و کارشناسان پشتیبانی میتوانند بهترین راهنمای آموزشی برای پیکربندی صحیح سرویس دسک پلاس این محبوب ترین ابزار پیاده سازی ITIL را در برابر خود بصورت آنلاین ببینید. برای گروه مهندسی مدانت برای توسعه راحت تر و آموزش و استفاده بهینه تر نرم افزار سرویس دسک پلاس اقدام به تولید هلپ کارت یا کارت راهنمای تمامی امکانات و قابلیت های سرویس دسک پلاس بصورت فارسی با شرح کامل قابلیت و نحوه پیکربندی آنها نموده است. این افزونه جذاب بصورت مجزا و یا بصورت جامع بر روی پکیج های جدید بسته فارسی سرویس دسک پلاس مدانت به مشتریان عزیز ارایه می شود. بنابراین اگر حتی بسته فارسی مدانت را تهیه نکرده اید می توانید با سفارش این افزونه یک سرویس حرفه ای را پیاده سازی نمایید.

فراموش نکنید هلپ کارت یک مستند پایدار و همیشه در دسترس است!

برای اطلاع از شرایط خرید از طریق فروشگاه آنلاین کازیو و یا پشتیبانی مدانت اقدام فرمایید.

مدانت
مدانت
شرکت‌ مدانت از برندهای محبوب فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات در حوزه‌ی آموزش، پیاده‌سازی و عرضه ابزار ITIL، تجارت آنلاین و ارایه‌ی محصولات مدیریتی تحت‌وب در ایران است. این شرکت اهم خدمات و تجارت خود را بر پایه‌ی بومی‌سازی سرویس‌های نوین، به‌ویژه محصولات ManageEngine بنا نهاده و قریب ۸ سال فعالیت منسجم، توانسته حداکثر رضایت مشتریان را کسب کند. فروش و استقرار نرم‌افزار سرویس‌دسک‌پلاس (محبوب‌ترین ابزارهای پیاده‌سازی ITIL‌ در جهان) در بیش از 500 سازمان کشور، برگ افتخاری است که مدانت به پاس انتخاب اندیشمندانه‌ی مشتریان خود، به آن نائل آمده است. مدانت با ارایه محصولات باکیفیت، پاسخگویی آنلاین، پشتیبانی متمرکز، مشاوره دقیق و هزینه مناسب نسبت به سایر راهکارهای مشابه، جایگاه ویژه‌ای در بین مدیران ارشد، مدیران انفورماتیک و کارشناسان سازمان ها بدست آورده است و تحقق این مهم به نگاه تیزبین و حمایت مشتریان عزیزی است که همواره مدانت را از همراهی خود بی نصیب نگذاشته‌اند و ضوابط را فدای روابط نکرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حل معادله *

error: نیازی به کپی نیست همه چیز در دیدرس شماست