استفاده از کلیه نسخه های سرویس Manageengine ServiceDesk رایگان شد!

استفاده از کلیه نسخه های سرویس Manageengine ServiceDesk  رایگان شد!

طبق سیاست های جدید شرکت Manageengine  و در راستای ارزیابی بهتر محصولات این شرکت، توسط سازمان ها و کاهش هزینه های واحد IT ، کلیه ویرایش های استاندارد، حرفه ای و سازمانی محصول ServiceDesk از این پس بصورت رایگان با امکان تولید لایسنس اورجینال و از طریق رجیسترینگ آنلاین ارایه می گردد.

لذا اگر از نسخ ۹٫۳ به بالا استفاده می کنید مطلع باشید که لایسنس های نصب شده بر روی این نسخ و ویرایش های زیر برای یکسال معتبر است و سال دیگر می بایست تمدید کنید مگر اینکه به ارتقا نیاز داشته باشید که در اینصورت به ازای مقادیر بیش از این میزان ( تعداد کارشناس و نود) هزینه لایسنس اورجینال را می بایست پرداخت کنید.

دانلود سرویس دسک :

دانلود و ارزیابی نرم افزار سرویس دسک پلاس

اگر شما می خواهید یک سرویس IT قدرتمند را به آسانی مدیریت کنید که در سطوح مختلف ITSMباشد بدون برچسب قیمت، همکنون می توانید از Manageengine ServiceDesk بصورت کاملاً رایگان استفاده نمایید ServiceDesk با قابلیت های کامل مدیریت خدمات IT و مدیریت دارایی ها، در حال حاضر در تمامی سه نسخه به صورت رایگان ارایه می شود با پشتیبانی بیش از ۱۰ سال تجربه ما در ITSM، این بهترین شانس برای شما، سازمان و واحد انفورماتیک برای ITIL است….

با نسخه های رایگان سرویس دسک دقیقاً ببینید که چرا بیش از ۱۰۰،۰۰۰ سازمان برتر در جهان از سرویس دسک استفاده می کنند و به آن اطمینان دارند!

لازم به ذکر است ممکن است سیاست  لایسنس رایگان، در آینده توسط شرکت مادر تغییر کند

مطلب مرتبط:  سرویس دسک پلاس

دریافت لایسنس رایگان یکساله با مدانت در ارتباط باشید

ویرایش استاندارد ویرایش حرفه ای ویرایش سازمانی
Standard edition Professional edition Enterprise edition
۵کارشناس ۲ کارشناس، ۲۵۰ نود ۲ کارشناس، ۲۵۰ نود
۱٫      یکسال لایسنس رایگان به ازای مقادیر فوق بر روی پلان های انتخابی مدانت جهت نسخه حرفه ای و سازمانی
۲٫      نیاز به تمدید لایسنس رایگان فوق بصورت سالانه
۳٫      خرید لایسنس اورجینال در صورت افزایش کارشناس و نود

————————————————

با سپاس| پشتیبانی مشتریان | مدانت

: www.MedaNet.ir

مدانت
مدانت
شرکت‌ مدانت از برندهای محبوب فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات در حوزه‌ی آموزش، پیاده‌سازی و عرضه ابزار ITIL، تجارت آنلاین و ارایه‌ی محصولات مدیریتی تحت‌وب در ایران است. این شرکت اهم خدمات و تجارت خود را بر پایه‌ی بومی‌سازی سرویس‌های نوین، به‌ویژه محصولات ManageEngine بنا نهاده و قریب ۸ سال فعالیت منسجم، توانسته حداکثر رضایت مشتریان را کسب کند. فروش و استقرار نرم‌افزار سرویس‌دسک‌پلاس (محبوب‌ترین ابزارهای پیاده‌سازی ITIL‌ در جهان) در بیش از 500 سازمان کشور، برگ افتخاری است که مدانت به پاس انتخاب اندیشمندانه‌ی مشتریان خود، به آن نائل آمده است. مدانت با ارایه محصولات باکیفیت، پاسخگویی آنلاین، پشتیبانی متمرکز، مشاوره دقیق و هزینه مناسب نسبت به سایر راهکارهای مشابه، جایگاه ویژه‌ای در بین مدیران ارشد، مدیران انفورماتیک و کارشناسان سازمان ها بدست آورده است و تحقق این مهم به نگاه تیزبین و حمایت مشتریان عزیزی است که همواره مدانت را از همراهی خود بی نصیب نگذاشته‌اند و ضوابط را فدای روابط نکرده‌اند.

1 دیدگاه

  1. […] مهم لایسنس رایگان سرویس دسک […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حل معادله *

error: نیازی به کپی نیست همه چیز در دیدرس شماست