Browser Security Plus رونمایی شد

آخرین اخبار، اعلانات و تازه های فناوری اطلاعات و ارتباطات

آخرین اخبار، اعلانات و تازه های فناوری اطلاعات و ارتباطات

#تازه_ها

Browser Security Plus رونمایی شد

نرم افزار مرورگر امنیت، یا Browser Security Plus یک ابزار جدید دیگر از شرکت Managenegine در راستای تکمیل بسته ابزارهای امنیت شبکه در فناوری اطلاعات و ارتباطات است که به محافظت از داده های حساس و کلیدی سازمان ها و شناسایی و جلوگیری از نقض امنیتی مرتبط با حملات سایبری کمک می کند.

این نرم افزار تحت وب، یک مرورگر امنیتی کاربردی است و به مدیران انفورماتیک کمک می کند تا در روند مرور و کاوش شبکه، مرور تنظیمات سخت افزاری، مرور افزونه ها و نرم افزارها بررسی لازم را انجام دهند و چنانچه اگر آنها منطبق با استانداردهای امنیتی سازمان نباشد شناسایی و اطلاع رسانی می شود و در غیر اینصورت ورود و انجام هرگونه تغییرات بر روی تنظیمات امنیتی را قفل  می کند تا از خطرات آلودگی به حملات سایبری مانند حملات فیشینگ، ویروس ها و تروجان ها و… محافظت کند.

www.MedaNet.ir

مدانت
مدانت
شرکت‌ مدانت از برندهای محبوب فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات در حوزه‌ی آموزش، پیاده‌سازی و عرضه ابزار ITIL، تجارت آنلاین و ارایه‌ی محصولات مدیریتی تحت‌وب در ایران است. این شرکت اهم خدمات و تجارت خود را بر پایه‌ی بومی‌سازی سرویس‌های نوین، به‌ویژه محصولات ManageEngine بنا نهاده و قریب ۸ سال فعالیت منسجم، توانسته حداکثر رضایت مشتریان را کسب کند. فروش و استقرار نرم‌افزار سرویس‌دسک‌پلاس (محبوب‌ترین ابزارهای پیاده‌سازی ITIL‌ در جهان) در بیش از 500 سازمان کشور، برگ افتخاری است که مدانت به پاس انتخاب اندیشمندانه‌ی مشتریان خود، به آن نائل آمده است. مدانت با ارایه محصولات باکیفیت، پاسخگویی آنلاین، پشتیبانی متمرکز، مشاوره دقیق و هزینه مناسب نسبت به سایر راهکارهای مشابه، جایگاه ویژه‌ای در بین مدیران ارشد، مدیران انفورماتیک و کارشناسان سازمان ها بدست آورده است و تحقق این مهم به نگاه تیزبین و حمایت مشتریان عزیزی است که همواره مدانت را از همراهی خود بی نصیب نگذاشته‌اند و ضوابط را فدای روابط نکرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حل معادله *

error: نیازی به کپی نیست همه چیز در دیدرس شماست