ابزارهای ابری زوهو

با مهمترین ابزارهای ابری شرکت زوهو آشنا شوید:

زوهو کلاسس Zoho Classes: یک برنامه تلفن همراه است که مربیان را قادر می سازد با دانشجویان خود به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند.این ابزار برای ۱۰۰ دانش آموز در مدارس در سراسر جهان رایگان است!

زوهو سوشیال Zoho Social: یک ابزار ابری برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است که از آن طریق آژانس های دولتی و غیرانتفاعی می‌توانند برند خود را در رسانه‌های اجتماعی توسعه دهند و از مزایای اشتراک ۶ ماهه رایگان بهره مند شوند.

زوهو شوتایم Zoho ShowTime : یک پلت فرم آموزش مجازی برای یک تجربه یادگیری تعاملی.

زوهو متینگ Zoho Metting: افراد و سازمانها می توانند از جلسات مشترک زوهو برای میزبانی تماس‌های گروهی استفاده کنند.

زوهو کریتور Creator  Zoho : پلت فرم کم‌کد و تخصصی برای برنامه‌سازی رایگان جهت شرکت های دولتی و غیرانتفاعی.

زوهو دسک Zoho Desk : میزخدمتی ابری جهت ارایه خدمات پشتیبانی به مشتریان.

زوهو فرم Zoho Form: سازمان‌ها می توانند از فرم های زوهو برای جمع‌آوری داده ها با فرم های آنلاین به نحوی که قادرید فرم ایجاد کنید، آنها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، هشدارهای فوری دریافت کنید و داده های خود را با برنامه های یکپارچه زوهو مدیریت کنید.

www.MedaNet.ir

مطلب مرتبط:  Zoho دو مرکز داده در هند راه اندازی می کند!
مدانت
مدانت
شرکت‌ مدانت از برندهای محبوب فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات در حوزه‌ی آموزش، پیاده‌سازی و عرضه ابزار ITIL، تجارت آنلاین و ارایه‌ی محصولات مدیریتی تحت‌وب در ایران است. این شرکت اهم خدمات و تجارت خود را بر پایه‌ی بومی‌سازی سرویس‌های نوین، به‌ویژه محصولات ManageEngine بنا نهاده و قریب ۸ سال فعالیت منسجم، توانسته حداکثر رضایت مشتریان را کسب کند. فروش و استقرار نرم‌افزار سرویس‌دسک‌پلاس (محبوب‌ترین ابزارهای پیاده‌سازی ITIL‌ در جهان) در بیش از 500 سازمان کشور، برگ افتخاری است که مدانت به پاس انتخاب اندیشمندانه‌ی مشتریان خود، به آن نائل آمده است. مدانت با ارایه محصولات باکیفیت، پاسخگویی آنلاین، پشتیبانی متمرکز، مشاوره دقیق و هزینه مناسب نسبت به سایر راهکارهای مشابه، جایگاه ویژه‌ای در بین مدیران ارشد، مدیران انفورماتیک و کارشناسان سازمان ها بدست آورده است و تحقق این مهم به نگاه تیزبین و حمایت مشتریان عزیزی است که همواره مدانت را از همراهی خود بی نصیب نگذاشته‌اند و ضوابط را فدای روابط نکرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حل معادله *

error: نیازی به کپی نیست همه چیز در دیدرس شماست